Dažniausiai užduodami klausimai

Čia rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Jei nerastumėte klausimo rašykite mums ir mes pasistengsime kuo greičiau atsakyti į Jūsų klausimą.

Visus nuomojamus automobilius galite rezervuoti www.renteuropa.lt svetainėje pasirenkant automobilį ir užpildant rezervacijos laukus, elektroniniu paštu  info@renteuropa.lt arba telefonu +370 670 86468

Rezervacija galutinai patvirtinama tik gavus Rent Europa nuomos punkto patvirtinimą elektroniniu paštu arba susisiekus telefonu.
Rezervacijos patvirtinimui išankstiniai mokesčiai neimami, todėl rezervacijos atšaukimas nekainuoja.
Susiklosčius aplinkybėms, dėl kurių būtų neįmanoma suteikti paslaugų rezervacijos patvirtinime mes įsipareigojame nedelsiant apie tai informuoti klientą ir pasiūlyti tos pačios arba dar aukštesnės klasės automobilį už Jūsų rezervuoto automobilio kainą.

  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas.
  • Galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė iki nuomos termino pabaigos.
Visi dokumentai turi būti išduoti nuomininko vardu.

Vairuotojo amžius turi būti 21 metai. Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, ir nemažesnę nei 2 metų vairavimo patirtį. Jeigu vairuotojo amžius mažesnis nei 21 metai arba mažesnis nei 2 metų vairavimo stažas, tuomet gali pasikesti nuomos sąlygos.

Nuo 300 EUR iki 500 EUR užstatas yra nuomininko atsakomybei lygi suma vagystės, autoavarijos ar trečiujų asmenų veiklos atvejais. Šią sumą klientas palieka nuomos pradžioje grynais pinigais arba banko kortelės sąskaitoje užšaldome (rezervuojame) tuo atveju, jei automobilis būtų sugrąžintas prastos būklės. Užstatas grąžinamas po nuomos pabaigos, klientui grąžinus tvarkingą ir pilnu kuro baku automobilį.
Atsiskaitant už automobilio nuomą kreditine kortele (VISA) užstatas nėra privalomas (netaikoma nuomojantis prestižinės klasės automobilį).

PASTABA: užstatas gali būti užsaldytas (rezervuotas) tik su kreditine (VISA, MASTERCARD) kortele.

Visi automobiliai yra apdrausti pagal transporto priemonių draudimo taisykles, galiojančias Lietuvos Respublikoje. Draudimą sudaro: automobilio draudimas avarijos atveju, bei civilinės atsakomybės draudimas. Draudimo kaštai yra įskaičiuoti į nuomos kainą.
Išnuomoto automobilio sugadinimo ar vagystės atveju, nuomininko atsakomybė yra nuo 400 €.
Nuomininkas gali įsigyti papildomą „ekstrą draudimą“, kuris sumažina atsakomybę. Atsakomybės sumažinimo mokesčio suma priklauso nuo automobilio klasės ir nuomos termino (įkainius galite sužinoti užpildę rezervacijos formą arba terautis el. laišku arba telefonu). Atsakomybės sumažinimo mokestis negalioja tokios žalos atveju: kai yra sugadinamas automobilio interjeras, kai sugadinamos padangos. Ekstra draudimas galioja vienam eismo įvykiui ir tik pateikus teisingai užpildytą eismo įvykio deklaraciją ar policijos pažymą apie auto įvykį ir išsamų Nuomininko paaiškinimą. Pasirinkus papildomo draudimo paslaugą, už automobilį kliento paliekamo užstato suma būna sumažinta iki 50 EUR (priklausomai nuo automobilio klasės).

Išsinuomotą automobilį pasiimant ar grąžinant į „Rent Europa“ biuruose Vilniuje ar Kaune nereikalaujamas joks mokestis. Klientams siūlome už papildomą mokestį pristatyti ir nuomai pasibaigus paimti automobilius Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostose bei bet kuriame mieste bet kuriuo paros metu.

Jeigu nuomos metu įvyksta techninis gedimas, avarija arba jei išnuomotas automobilis tampa nebetinkamas naudoti dėl kitų priežasčių, savo klientams suteikiame pakaitinį automobilį.

Automobilių nuoma

Rezervuokite Jums patinkantį automobilį jau dabar ir mėgaukitės kelione.

RentEuropa privalumai:

  • Nėra rezervacijos mokesčio;
  • Atsiskaitymas grynais ar banko kortele;
  • Pristatymas visoje Lietuvoje ir ne tik;
  • Visos kainos nurodytos su PVM;
  • Į nuomos kainą įskaičiuota:
    civilinis ir kasko draudimai, nemokamas kilometražas Lietuvoje, pagalba kelyje, pakaitinis automobilis, automobilio valymas.

RANGE ROVER EVOQUE

Kaina nuo: €55.00 dienai

Mercedes-Benz GL350

Kaina nuo: €99.00 dienai

CHEVROLET CAMARO

Kaina nuo: €99.00 dienai

BMW 535

Kaina nuo: €59.00 dienai

Mercedes-Benz GLK350

Kaina nuo: €55.00 dienai

OPEL MOKA

Kaina nuo: €39.00 dienai

VW Passat

Kaina nuo: €39.00 dienai

Mercedes-Benz ML350

Kaina nuo: €79.00 dienai

Chrysler Town and Country

Kaina nuo: €39.00 dienai

Volkswagen Golf VII

Kaina nuo: €25.00 dienai

Papildoma įranga

Kartu su automobiliu galime pasiūlyti išsinuomoti navigacines GPS sistemas, bei nemokamai pasiūlysime įvairių dydžių kėdutes vaikams.

Papildomas vairuotojas

Nuomojamus automobilius galite išsinuomoti su vairuotojo paslauga. Mūsų vairuotojai kalba lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Vairuotojai klientą gali pasitikti oro uoste ir nuvežti į nurodytą Lietuvos vietą ar už jos ribų.

Technine pagalba

Visiems automobiliams teikiama techninės pagalbos kelyje paslauga visoje Lietuvoje 24/7.

Mėgaukitės nuoma už gerą kainą