Slapukų naudojimo taisyklėse

Slapukų naudojimo taisyklės
Savo platformose – svetainėse, mobiliosiose programėlėse, el. pašte ir teksto žinutėse bei socialinių tinklų paskyrose, mes naudojame įvairias stebėjimo priemones, pvz., slapukus ir tinklalapio indikatorius. Tokiu būdu užtikriname tinkamą platformų veikimą bei gerą jūsų naršymo patirtį, kai jose rezervuojate automobilį.

Šiose taisyklėse paaiškiname, kaip veikia slapukai ir kitos stebėjimo priemonės. Išsamiau apie tai, kaip saugome jūsų privatumą, skaitykite mūsų Privatumo taisyklėse. Jei kiltų daugiau klausimų apie tai, kaip naudojame jūsų informaciją, rašykite adresu Privacy@Rentalcars.com.

Kas yra slapukas?
Slapukas yra mažas teksto failas, įdiegiamas į jūsų prietaiso naršyklę jums naršant mūsų platformose. Daugelyje platformų slapukai naudojami naudingos informacijos talpinimui įvairiems tikslams. Tai gali būti jūsų prisijungimo vardo, pirkimo krepšelio turinio ar jūsų nustatymų (pvz., pasirinktos kalbos ar valiutos) informacija. Tai leidžia platformai atpažinti jūsų prietaisą, kad jums būtų patogiau atlikti norimus veiksmus.

Slapukai būna seanso ir nuolatiniai. Seanso slapukai automatiškai ištrinami išjungus naršyklę. Nuolatiniai slapukai lieka naršyklėje, kol jūs juos savarankiškai ištrinate, arba naršyklė ištrina juos pasibaigus slapukų galiojimo terminui. Nuolatiniai slapukai leidžia platformoms „įsiminti“ jūsų pasirinkimus kitam jūsų apsilankymui, taigi jūs naršysite greičiau bei geriau išnaudosite mūsų paslaugas.

Pirmosios šalies slapukai yra slapukai, kuriuos naudoja įmonė, kuriai priklauso platforma. Vartodami šį terminą, turime galvoje Rentalcars.com slapukus. Trečiųjų šalių slapukai yra slapukai, kuriuos naudoja įmonė, turinti tam tikrų sąsajų su jūsų naudojama platforma. Šis terminas reiškia slapukus, kuriuos naudoja mūsų paslaugų teikėjai, susijusios įmonės ar kiti verslo partneriai, įskaitant trečiųjų šalių paslaugų teikėjus ir reklamos davėjus.

Slapukai nėra šnipinėjimo ar reklamos programos, jie negali įdiegti kompiuterinių virusų ar jūsų prietaise paleisti programų. Išsamiau apie slapukus galite sužinoti adresu www.youronlinechoices.eu.

Kas yra tinklalapio indikatorius?
Tinklalapio indikatorius yra mažytis 1 pikselio dydžio grafinis vaizdas, kuris gali būti atsiųstas į jūsų prietaisą programėlėje, reklamoje ar HTML el. laiške, kai atidarote kokią nors svetainę. Tinklalapio indikatoriai naudojami įvairiais tikslais, įskaitant pranešimus apie svetainės naudojimo, unikalių naudotojų, reklamos audito ir ataskaitų bei personalizavimo statistikos rinkimą. Jie taip pat padeda mums stebėti savo svetaines ir užtikrinti, kad visi puslapiai atsidarytų tinkamai ir greitai.

Kaip ir kodėl naudojame šias priemones?
Šias priemones naudojame tam, kad gautume informacijos apie tai, kaip naudojatės mūsų platformomis ir kokius nustatymus pasirenkate. Tą patį daro ir mūsų verslo partneriai, įskaitant trečiųjų šalių paslaugų teikėjus bei reklamos davėjus.

Kai kurias reklamas jums gali atsiųsti trečiųjų šalių interneto reklamos ir rinkodaros įmonės. Šios įmonės naudoja tam tikras technologijas, kad atsiųstų reklamas ir rinkodaros pranešimus. Šias technologijas jos taip pat naudoja rinkti jūsų tapatybės neidentifikuojančią informaciją apie rodomas reklamas bei jūsų apsilankymus mūsų platformose ar naudojimąsi jomis. Tai daroma atsiunčiant į jūsų kompiuterį slapuką, kad jis galėtų sužinoti jūsų IP adresą. Mes stengiamės dirbti su trečiųjų šalių interneto reklamos ir rinkodaros įmonėmis, kurios priklauso „Network Advertising Initiative“ (NAI) ir (arba) „Interactive Advertising Bureau“ (IAB), bei kurios laikosi nustatytų sektoriaus standartų ir elgesio kodeksų.

Skirtingiems tikslams Rentalcars.com naudoja įvarius slapukus.

Techniniai slapukai: Skirti tam, kad jums būtų patogu naudotis platformomis, o jos automatiškai prisitaikytų prie jūsų nustatymų, kad galėtumėte sukurti savo naudotojo paskyrą, prisijungti ir tvarkyti nuomos užsakymus. Techniniai slapukai yra būtini, nes jie padeda mūsų platformoms tinkamai veikti pagal jūsų nustatymus.

Funkciniai slapukai: Skirti tam, kad atsimintų jūsų nustatymus mūsų platformose, pvz., kalbos ir valiutos. Jie taip pat gali atsiminti jūsų prisijungimo duomenis, kad jų nereikėtų kaskart įvedinėti iš naujo. Be funkcinių slapukų mūsų platformos vis tiek veiktų, tačiau negalėtumėte jose naršyti taip sklandžiai, greitai ir patogiai.

Analizės slapukai Skirti mūsų platformų tobulinimui ir optimizavimui. Mes (ir mūsų trečiųjų šalių paslaugų teikėjai) galime naudoti juos, norėdami rinkti suvestinę ar fragmentinę informaciją apie lankytojus arba vertinti reklamos efektyvumą ir aktualumą. Tai gali būti informacija apie jūsų lankytus puslapius ir žiūrėtą reklamą, per kuriuos (-ią) atėjote į mūsų platformas, per kokius puslapius į jas patekote ir iš jų išėjote, kokią platformą naudojote, kaip sąveikavote su mūsų platforma, kokius paieškos kriterijus naudojote, kuriuos el. laiškus atidarėte ir kaip į juos reagavote. Šios informacijos nenaudojame tam, kad galėtume jus identifikuoti.

Komerciniai slapukai Skirti darbui su interneto reklamos įmonėmis, kad kai lankotės mūsų ir trečiųjų šalių platformose, jums būtų rodoma personalizuota reklama. Tai vadinama „pakartotine rinkodara“; ji gali būti pagrįsta jūsų naršymo ypatumais, pvz., tuo, ką darote mūsų platformose, kokiose vietose jus domino automobilio nuoma. Mūsų verslo partneriai taip pat suteikia mums informacijos apie jūsų naršymo istoriją, kad savo platformose galėtume pasiūlyti jums asmeniškai aktualią informaciją.

Taip pat mes naudojame „Google Analytics“ – bendrovės „Google“ tinklo analizės įrankį, skirtą stebėti ir fiksuoti svetainės lankytojų srautą bei padėti mums nustatyti lėtai atsidarančius, neveikiančius ar netinkamai veikiančius puslapius. Išsamiau žr. adresu www.google.com/intl/uk/analytics/

Renkatės jūs: Sutikimas ir atsisakymas
Mes galime naudoti bet kurią šiose Taisyklėse minimą technologiją.

Kai pirmą kartą lankysitės kurioje nors iš mūsų platformų, pasiūlysime jums sutikti su mūsų slapukų ir kitų stebėjimo priemonių naudojimu. Jei nesutiksite su tam tikrų techninių ir (arba) funkcinių slapukų naudojimu, negalėsite išnaudoti visų mūsų platformų privalumų, o bendra jūsų naršymo patirtis nebus tokia sklandi ar greita, kokia galėtų būti.

Sutikti ar nesutikti su slapukų naudojimu bet kada galite mūsų Slapukų portale.

Slapukų naudojimą savo prietaise taip pat galite valdyti per naršyklę. Kaip tai padaryti sužinosite paspaudę naršyklės meniu „Pagalba“.

NAI ir IAB nariai leidžia atsisakyti gauti pagal jūsų naršymo ypatumus pritaikytą reklamą. Jei norite sužinoti, kokia NAI priklausanti įmonė patalpino į jūsų kompiuterį reklaminį slapuką, apsilankykite svetainėje www.networkadvertising.org. Jei norite atsisakyti dalyvauti NAI nario asmeninės reklamos programoje, pažymėkite tokios įmonės langelį.

Jei norite sužinoti apie tokių įmonių privatumo taisykles, jų naudojamas technologijas ir kaip atsisakyti tokio pobūdžio reklamų, apsilankykite svetainėje www.youradchoices.com (anglų k.) arba www.youronlinechoices.eu. Jei atsisakysite dalyvauti asmeninės interneto reklamos programoje, daugiau nebematysite pagal jūsų naršymo pasirinkimus ir ypatumus pritaikytų reklamų. Tačiau vis tiek galėsite matyti interneto reklamas, o jūsų duomenys vis tiek galės būti analizuojami.

Retkarčiais mes galime keisti šias slapukų taisykles, todėl siūlome reguliariai susipažinti su jų atnaujinimais